Wielki start EMLO !

Zaczynamy nowy sezon i to od razu z Hitami w pierwszej kolejce. Do takich dojdzie bez wątpienia w meczu FC Pompa - Promil Elbląg CF oraz AC Kępiony - FC Nożyk Zatorze. Ruszają najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki w Elblągu!
Dla niektórych najbardziej wyczekiwane rozgrywki, dla drugich możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami, dla innych z kolei po prostu świetna zabawa !

Do naszej ligi zgłosiły się 24 drużyny. To tylko potwierdza, że naszym przedsięwzięciem interesuje się spore grono osób. Cieszymy się zatem, ponieważ daje nam to motywacje do działania. Pierwsza kolejka przed nami, pierwsze emocje, pierwsze zwycięstwa, ale i porażki. Będzie się działo, to możemy Wam zagwarantować.
I Kolejka EMLO zostanie rozegrana w dniach 7-10 marca. Dokładne informacje można uzyskać na fanpage-ach każdej z drużyn.

Terminarz na I Kolejkę EMLO

FC Podwo - : - Argo Elbląg